CREATON - jedyna w swoim rodzaju gama form i kolorów.

    Mając na uwadze wysokie wymagania naszych Klientów co do jakości dachówek oraz pamiętając o ich indywidualnych potrzebach i gustach wybraliśmy dla Państwa dachówki CREATON.
    Poznajcie motywy, którymi kierowaliśmy się przy ich wyborze a wtedy sami Państwo przyznacie, że dachówki CREATON i cały system elementów wykończeniowych to najlepszy z możliwych obecnie wyborów jeżeli chodzi o pokrycie dachowe dla Waszego domu.

 
 


    D
oskonała markowa jakość dachówek CREATON to cała idea produkcji i obróbki surowca, dzięki której możliwe stało się zachowanie dokładności w wymiarach i niezwykle gładkiej górnej powierzchni dachówek.

    Produkty CREATON to indywidualnie piękna linia i ekonomia przy układaniu Państwa dachu a stosunek ceny do jakości dachówek CREATON jest bardzo dobry dzięki trwałości, która utrzymuje się przez wiele lat.

    Około 1000 różnych elementów dachówkowych CREATON daje bezgraniczne możliwości projektowania i budowania a nowe pomysły produkcyjne firmy CREATON są zawsze w trendzie branży pokryć dachowych. Przykładem są perfekcyjne rozwiązania zapewniające maksymalną ochronę przed deszczem i wiatrem również przy niewielkim kącie nachylenia połaci - nawet do 10°. Nowa labiryntowa technika wykonania zamków, z całkowicie przykrytym zamkiem górnym oraz niespotykanie duża tolerancja przesuwu w pionie to nowe cechy dachówek FUTURA i SINFONIE.

 

1. Jedyny w swoim rodzaju okrągły zamek.

2. Wysokie podwójne boczne żebro falcu bocznego.

3. Odwodnienie boczne do środka dachówki.

4. Obydwa żebra zagięcia przebiegają w pełnej wysokości aż do przekroju narożnego.

5. Ekstremalnie wysokie podwójne żebra falcu górnego.

6. Harmonijnie przebiegające zgrubienia w miejscu przykrycia.

7. Poziomo i pionowo wszystkie falcu są niewidoczne.

8. Pewne zabezpieczenie przed napływem deszczu dzięki poczwórnemu przykryciu styku wszystkich czterech dachówek.

 

    Ponadprzeciętna trwałość dachówek oraz niezrównana estetyka pokrytych nimi dachów to wymagania, jakie stawiamy tym szlachetnym wyrobom. Dlatego CREATON oferuje kompletne i w pełni ceramiczne rozwiązania na każdy dach. Przykładem na to jest dachówka kalenicowa.


dachówka kalenicowa
wentylacyjna

dachówka kalenicowa
wentylacyjna
boczna prawa / lewa


Zawsze dobre wietrzenie nawet
bez uszczelek kalenicowych.


1. Ceramiczny początek kalenicy i zaślepka gąsiora.

2. Gąsior kalenicowy zgodny z typem dachówki.

3. Dachówka kalenicowa wentylacyjna.

4. Dachówka kalenicowa wentylacyjna boczna prawa / lewa.

5. Dachówka boczna prawa / lewa.

    Ten oryginalny element z oferty ceramicznych akcesoriów uzupełniających CREATON zapewnia prawidłową wentylację połaci dachowej bez konieczności stosowania uszczelek kalenicowych przedłużając znacznie żywotność dachu.

 

CREATON to również kompletny system elementów wykończeniowych dachu.

 
   

Najedź myszką na interesujący
Cię element dachu.

    Dachówki CREATON są wyjątkowo przyjazne przy układaniu dzięki specjalnie profilowanym powierzchniom i dużym formatom, co daje również możliwości przyśpieszenia prac w ich układaniu.

    Nowoczesny proces i technologia produkcji - technika Hydrocasing, pozwala osiągnąć wysoką precyzję i jakość wykonania wszystkich produktów. Dzięki certyfikacji ISO 9001 macie Państwo gwarancję najwyższej jakości.

 

Zapoznaj się z najnowszą technologią "KERALIS" - to rewolucyjna
ochrona dachu na lata.
więcej ...

 

 

Bądźcie dumni ze swojego dachu!
Markowe dachówki CREATON są niezrównane w formie,
kolorze i jakości, z gwarancją "na całe życie".